Щороку в Україні вмирають річки

Робо-деревья, которые очищают воздух городов
18.09.2019
Великолепный Дэвис!!!
18.09.2019

Щороку в Україні вмирають річки, але цього ніхто не помічає. Наразі варто подумати про раціональне водокористування, пише консультант EcoCity  економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак.

“Зрошення є одним з пріоритетів нового українського уряду. Там вони говорять, принаймні. Але потрібно також подумати і про раціональне водокористування.

Я щорічно бачу, як вмирають річки в Україні, але цього ніхто не помічає.

Взяти, приміром, мій улюблений Сейм. Рівень води цього року влітку був рівно на 1 метр нижчим, ніж в 2018 році в той самий час”, – пише фахівець ФАО.

“Зміни клімату – це глобальна проблема, що потребує уваги кожного з нас. Подивіться, що відбувається в Чилі – країні, яку я вважаю взірцем розвитку експорту фруктів”, – додає Андрій Ярмак.

За інформацією EastFruit, чилійський фруктовий сектор стоїть перед дуже складним завданням – терміново скоротити споживання води, не підвищивши витрат на виробництво фруктів і не погіршивши їх якість.

Засуха 2019 року різко загострила цю проблему, яка вже давно стримує подальше зростання плодоовочевої галузі цієї південноамериканської країни. Чилійський уряд навіть оголосив надзвичайний стан в сільському господарстві таких штатів, як Coquimbo і Valparaíso.

За оцінками місцевих виробників, посуха 2019 року позначиться, перш за все, на тих фруктах, прибирання яких буде проводиться з січня по березень. Найменше постраждає врожай лохини і черешні. Трохи більше від посухи постраждають врожаї персика, нектарина, сливи і столового винограду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *