Чому в Україні вигідно інвестувати в сонячні електростанції?

ЧОМУ В УКРАЇНІ ВИГІДНО ІНВЕСТУВАТИ ВІЛЬНІ КОШТИ В АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ?
1. Загальновідомий факт що середній термін окупності сонячних / вітряних електростанцій-5 років. Також загальновідомо, що ці електростанції працюють не менше 25 років. Ще один факт. При підключенні таких електростанцій до централізованої електросистеми до 31 грудня 2019 р. держава оплачує власнику такої електростанції 0,18 євро за кожен вироблений кВт «зеленої електроенергії».
2. Виходячи з наведених фактів можна зробити висновок, що інвестиції, наприклад, 10 000 доларів США в сонячну електростанцію на покрівлю власного будинку, подібні банківським депозитом під 20% річних в доларах. Якщо врахувати що на 01.01.2018г. середня ставка валютного депозиту в українських банках становить в доларах 3,75% річних та до того ж українські банки мають звичку до банкрутства, вигода вкладень в альтернативну електроенергетику очевидна.
3. Звичайно, подібні інвестиції можуть собі дозволити не всі громадяни України. Наприклад, інвестиції в сонячну електростанцію потужністю 5 кВт-орієнтовно 4950 доларів США, а максимальну дозволену потужність 30 кВт- орієнтовно 27 000 доларів США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *